Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach ul. Gliwicka 214

Zajęcia odwołane

Data od - do

Prowadzący

21-31.03.2017 r.

mgr Agata Borczuch 

28.03.2017mgr Izabela Sitko






HARMONOGRAM PRACY MDK KATOWICE 2016/2017

SALA JĘZYKOWA 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15.00-15.45

(9.10-9.55)*

 

 

14.10 – 16.35

K. Jarząbek

ZAJĘCIA KLUBOWE             WOLONTARIAT

 

15.00 – 15.45

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI                  dla początkujących (5 i 6 lat przedszkola)

15.00 - 16.35

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI

dla zaawansowanych

(kl. IV)

15.00 – 15.45

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI                dla początkujących (5 i 6 lat, przedszkola)

15.00 – 16.35

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI

dla zaawansowanych

(kl. V-VI)

9.10 – 12.25

A. Borczuch

SOBOTNIE HARCE

 

15.50-16.35

(10.00-10.45)*

15.50 - 16.35

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI                    dla początkujących .              (kl. I + 6 latki które uczęszczały w zeszłym roku)

15.50  - 16.35

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI                 dla początkujących (kl. I + 6 latki które uczęszczały w zeszłym roku)

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

 

16.40 – 17.25

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI                      dla średniozaawans. (kl. III)

 

16.40 – 17.25

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI dla średniozaawans.   (kl. III)

16.40 – 19.05

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ I PONADGIMNAZJALNEJ

 

17.30-18.15

(11.40-12.25)*

17.30 – 18.15

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI                   dla średniozaawans. (kl. II)

17.30– 19.05

A. Borczuch

KLUB CZASU WOLNEGO

 

17.30  – 18.15

I. Sitko

JĘZYK ANGIELSKI dla średniozaawansow.   (kl. II)

18.20-19.05

(12.30-13.15)*

 

 

 

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

 

 

 

*w nawiasach podano godziny zajęć w sobotę oraz w okresie przerw świątecznych

 


SALA PLASTYCZNA

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15.00-15.45

(9.10-9.55)*

15.00-17.25

B. Miśta

MAŁE FORMY RZEŹBIARSKIE

15.00 – 17.25

E. Peryga

ZESPÓŁ FORM DEKORATORSKICH               I REKLAMY

15.00 - 17.25

B. Borowski

ZESPÓŁ RYSUNKU
I GRAFIKI

 

12.25 – 15.00

E. Peryga

ZESPÓŁ FORM DEKORATORSKICH               I REKLAMY

(zajęcia ruchome)

15.00-17.25

B. Miśta

KOŁO TWÓRCZYCH POSZUKIWAŃ W PLASTYCE

9.10 – 11.35

B. Borowski

ZESPÓŁ RYSUNKU                   I GRAFIKI

 

15.50-16.35

(10.00-10.45)*

15.00-17.25

B. Miśta

KOŁO TWÓRCZYCH POSZUKIWAŃ W PLASTYCE

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

17.30-18.15

(11.40-12.25)*

17.30-19.55

B. Miśta

GRAFIKA I MALARSTWO

17.30-19.55

B. Miśta

MAŁE FORMY RZEŹBIARSKIE

17.30-19.55

B. Miśta

GRAFIKA I MALARSTWO

 

17.30-19.55

B. Borowski

ZESPÓŁ RZEŹBY                 I MALARSTWA

 

11.40 – 14.05

B. Borowski

ZESPÓŁ RZEŹBY                  I MALARSTWA

 

18.20-19.05

(12.30-13.15)*

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

*w nawiasach podano godziny zajęć w sobotę oraz w okresie przerw świątecznych

 

SALA DUŻA od 15 marca 2017

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15.00-15.45

(9.10-9.55)*

12:45-15:00

M. Bednarek

ABC rytmiki

 



12.45 – 15.00

M. Bednarek

ZAJĘCIA KREATYWNE

 

12..45 - 14.15

A. Zaczyk

ZAJĘCIA SPORTOWE

(Tenis stołowy)

15.00-16.35

B. Więckowicz

ZESPÓŁ ZAJĘĆ RYTMICZNO-TANECZNYCH gr młodsza

 

13.25-16.35

M. Bednarek

ZAJĘCIA KREATYWNE

 

09.10 - 12.25

B. Chren

WARSZTATY TEATRALNE

15.50-16.35

(10.00-10.45)*

 

 

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

15.50 – 19.55

M. Rączka

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNO-GITAROWY

 

 

16.40-19.55

A. Borczuch

KLUB CZASU WOLNEGO

16.40 – 18:15

B. Duniec

ZESPÓŁ WOKALNY „NA BIS”

16.40-19.55

A. Borczuch

KLUB POSZUKIWACZA WIEDZY



17.30-18.15

(11.40-12.25)*

18.20-19.05

(12.30-13.15)*

18.20-19.55

B. Więckowicz

ZESPÓŁ ZAJĘĆ RYTMICZNO-TANECZNYCH gr starsza

12.30-14.05

A. Borczuch

SOBOTNIE HARCE

 

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

 

 

*w nawiasach podano godziny zajęć w sobotę oraz w okresie przerw świątecznych

 

SALA KOMPUTEROWA

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15.00-15.45

(9.10-9.55)*

 

 

15.00 - 17.25

K. Jarząbek

ZAJĘCIA KLUBOWE

„ŚWIAT WOKÓŁ NAS”

 

 

 

 

15.50-16.35

(10.00-10.45)*

15.50-17.25

G. Mrozik

SPOTKANIA Z KOMPUTEREM

15.50-17.25

G. Mrozik

SPOTKANIA Z KOMPUTEREM

15.50 – 17.25

G. Mrozik

SPOTKANIA Z KOMPUTEREM

10.00 – 12.25

K. Szlapa

KOŁO DZIENNIKARSKIE Z ELEMENTAMI FOTOGRAFII

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

17.30-18.15

(11.40-12.25)*

17.30-19.05

G. Mrozik

KLUB GIER KOMPUTEROWYCH

17.30-19.55

G. Mrozik

KAWIARENKA INTERNETOWA

17.30-19.05

G. Mrozik

KLUB GIER KOMPUTEROWYCH

17.30 – 19.55

G. Mrozik

KAWIARENKA INTERNETOWA

17.30-19.05

G. Mrozik

KLUB GIER KOMPUTEROWYCH

18.20-19.05

(12.30-13.15)*

 

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

 

 

 

 

*w nawiasach podano godziny zajęć w sobotę oraz w okresie przerw świątecznych

 


BIBLIOTEKA

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

Piątek

sobota

15.00-15.50

(9.10-9.55)*

11.15.-19.15

J. Spera

BIBLIOTEKA

10.50-15.50

J. Spera

BIBLIOTEKA

11.25-17.25

A. Borczuch

BIBLIOTEKA

 

11.40 - 15.40

J. Spera

BIBLIOTEKA

11.25-17.25

A. Borczuch

BIBLIOTEKA

 

15.50-16.35

(10.00-10.45)*

15.50-19.55

A. Stano

STUDIO PIOSENKI

 

15.40 - 16.40

A. Borczuch

BIBLIOTEKA

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

17.30– 19.55

M. Rączka

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNO-GITAROWY

16.40 – 19.55

A. Stano

STUDIO PIOSENKI

17.30– 19.05

A. Borczuch

KLUB POSZUKIWACZA WIEDZY

17.30-18.15

(11.40-12.25)

 

18.20-19.05

(12.30-13.15)

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

 

 

 

*w nawiasach podano godziny zajęć w sobotę oraz w okresie przerw świątecznych

 

SALA MODELARSTWA

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15.00-15.45

(9.10-9.55)*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.50-16.35

(10.00-10.45)*

 

 

15.50 – 19.55

P. Praus

ZESPÓŁ MODELARSTWA LOTNICZEGO  „ESKADRA”

 

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

16.40 – 19.55

P. Praus

ZESPÓŁ    MODELARSTWA LOTNICZEGO    „ESKADRA”

17.30-18.15

(11.40-12.25)*

18.20-19.05

(12.30-13.15)*

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

 

 

 

Kompleks boisk sportowych „Moje boisko – Orlik 2012”

od 15 marca 2017

 

 

 

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

15.00-15.45

(9.10-9.55)*

 

14.10-16.35

A. Fras

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE

 

 

 

14.10-17.25

A. Fras

ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE


9.10 - 12.25

A. Zaczyk

ZAJĘCIA SPORTOWE


15.50-16.35

(10.00-10.45)*

 

 

 

 

 

16.40-17.25

(10.50-11.35)*

 

 

 

 

 

17.30-18.15

(11.40-12.25)*

 

 

 

 

 

18.20-19.05

(12.30-13.15)*

 

 

 

 

 

 

19.10-19.55

(13.20-14.05)*

 

 

 

 

 

 

 

 

*Zajęcia sportowe i sportowo-rekreacyjne odbywają się na boiskach.

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach, ul. Gliwicka 214, tel/fax 32 254 11 27, e-mail mdkkatowice@poczta.onet.pl